O nás

Vítej na portále Chci na cesty určeného pro všechny cestovatelské nadšence

Najdeš zde velké množství článků s radami, tipy a zajímavostmi ze světa. V zemích, o kterých píšeme buďto trvale žijeme, a nebo se často na místa vracíme. Jen tak ti můžeme nabídnout ty pravé a autentické informace.

Chci na cesty ale nejsou jenom články. Pod záštitou CK Go2 jsme vytvořili dobrodružné tripy do více než 7 zemí – na Bali, v Indii, Vietnamu, Japonsku, na Novém Zélandu, v Mexiku a v USA. Tripy pro nás neznamenají jenom návštěvu destinace, ale hlavně skvělou partu lidí, která bude poznávat a zažije dobrodružství. Provázet nás bude Češka nebo Čech v našem věku žijící přímo v dané zemi. Skvělý koncept a příležitost, jak poznat místa a kulturu na druhé straně světa. Přidej se k nám!

Kromě tripů máme i klub GOUČKO, který je naší základnou, kde se virtuálně setkáváme. GOUČKO nám pomáhá udržovat vzájemně kontakt, poznávat nové přátele a společně cestovat. Odkaz najdeš zde. Připoj se k nám. Klub je zcela zdarma. 

KDO JE S NÁMI V TÝMU

Petra (Samya) Halíková

Samya cestuje zejména za meditacemi do Indie, kde tráví hned několik měsíců v roce. Zbytek času ji můžete potkat v Praze nebo v Plzni. Má na starosti dobrodružné tripy a klub GOUČKO.

Darina Bobalová

Napůl Britka a napůl Moravačka. Doma jsem tam, kde je zrovna můj kufr. Většinou je to někde mezi Austrálií, Bali a Českem. Cestuji hodně, většinou ráda. Kde se mi líbí nejvíc? Všude, každé místo má svoje. Na starosti má publikování článků a Instagram.

Blogeři a přátelé žijící po celém světě

Máme velkou partu, která žije po celém světě. Většina z nich žije v různých zemích po celém světě. Píšou články nebo tě provedou po tripu.